Samo się nie zrobi!

Za dużo wiemy

Przed nami wybory samorządowe. Apeluje do wszystkich związanych z ratownictwem medycznym aby oddawali głos na kandydatów z naszego środowiska.

Nie tylko podczas najbliższych wyborów, ale także każdych następnych. Robię to nie tylko z tego powodu że sam startuje do Rady Powiatu w moim regionie.

Bardzo łatwo potrafimy krytykować zastaną rzeczywistość, ale nie próbujemy ją w jakikolwiek sposób realnie zmieniać. Za mało AED, za dużo szlabanów na osiedlach, dysponent ma trudności w komunikacji z personelem… Takie i wiele innych problemów można rozwiązywać na każdym szczeblu władzy: od gminy po sejm. Kto to zrobi jak nie my?! Przecież podobno „wiemy lepiej”.

Pracownicy Państwowego Ratownictwa Medycznego na listach wyborczych w Wyborach Samorządowych 2018

Nawet jeśli nie podoba się wam kandydat bo zawsze sępi od was kawę z rana na dyżurze lub startuje spod szyldu, który wam za bardzo nie odpowiada i tak warto zagłosować na niego. Aktywnie go promować wspierać we wszelki dostępny sposób. Jego sukces może okazać się sukcesem całego naszego środowiska. Co z tego, że nie interesujecie się polityką – polityka interesuje się Wami bardziej niż się wam Wydaje.

Dlaczego warto głosować na ratowników medycznych?

Niezaprzeczalnym atutem kandydatów z naszej branży jest wiedza na temat problemów z jakimi boryka się ochrona zdrowia i nie tylko ta branża bo ciągle jesteśmy „w drodze”. Przede wszystkim potrafimy zobaczyć te problemy w rozmowach z pacjentami i ich rodzinami w ich naturalnym środowisku bez jakichkolwiek ideologicznych zniekształceń.

Nikt lepiej nie zrozumie i nie wytłumaczy na sesjach, zebraniach i w kuluarach o co w tej naszej pracy chodzi niż osoba, która zajmuje się ratownictwem medycznym na co dzień.

Słuchając ludzi wiemy jedno: zdrowie jest kluczową wartością pożądaną nie tylko przez chorych pacjentów. Wszyscy życzą sobie przede wszystkim zdrowia z okazji różnych świąt bo jak mówi przysłowie „jak będzie zdrowie to będzie wszystko”.

Korzystając z możliwości autopromocji zachęcam osoby, które mogą zagłosować na mnie w zbliżających się wyborach o oddanie na mnie głosu.

W wyborach samorządowych 21 października 2018 r. kandyduje do Rady Powiatu Sanockiego w okręgu wyborczym nr 3 (Miasto Sanok). Jestem kandydatem niezrzeszonym. Znajduje się na liście kandydatów zgłoszonej przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem. Kandydat numer 5.

Więcej informacji na wojcieszak.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.