Samo się nie zrobi!

Za dużo wiemy

Przed nami wybory samorządowe. Apeluje do wszystkich związanych z ratownictwem medycznym aby oddawali głos na kandydatów z naszego środowiska.

Nie tylko podczas najbliższych wyborów, ale także każdych następnych. Robię to nie tylko z tego powodu że sam startuje do Rady Powiatu w moim regionie.

Bardzo łatwo potrafimy krytykować zastaną rzeczywistość, ale nie próbujemy ją w jakikolwiek sposób realnie zmieniać. Za mało AED, za dużo szlabanów na osiedlach, dysponent ma trudności w komunikacji z personelem… Takie i wiele innych problemów można rozwiązywać na każdym szczeblu władzy: od gminy po sejm. Kto to zrobi jak nie my?! Przecież podobno „wiemy lepiej”.

Pracownicy Państwowego Ratownictwa Medycznego na listach wyborczych w Wyborach Samorządowych 2018

Nawet jeśli nie podoba się wam kandydat bo zawsze sępi od was kawę z rana na dyżurze lub startuje spod szyldu, który wam za bardzo nie odpowiada i tak warto zagłosować na niego. Aktywnie go promować wspierać we wszelki dostępny sposób. Jego sukces może okazać się sukcesem całego naszego środowiska. Co z tego, że nie interesujecie się polityką – polityka interesuje się Wami bardziej niż się wam Wydaje.

Dlaczego warto głosować na ratowników medycznych?

Niezaprzeczalnym atutem kandydatów z naszej branży jest wiedza na temat problemów z jakimi boryka się ochrona zdrowia i nie tylko ta branża bo ciągle jesteśmy „w drodze”. Przede wszystkim potrafimy zobaczyć te problemy w rozmowach z pacjentami i ich rodzinami w ich naturalnym środowisku bez jakichkolwiek ideologicznych zniekształceń.

Nikt lepiej nie zrozumie i nie wytłumaczy na sesjach, zebraniach i w kuluarach o co w tej naszej pracy chodzi niż osoba, która zajmuje się ratownictwem medycznym na co dzień.

Słuchając ludzi wiemy jedno: zdrowie jest kluczową wartością pożądaną nie tylko przez chorych pacjentów. Wszyscy życzą sobie przede wszystkim zdrowia z okazji różnych świąt bo jak mówi przysłowie „jak będzie zdrowie to będzie wszystko”.

Korzystając z możliwości autopromocji zachęcam osoby, które mogą zagłosować na mnie w zbliżających się wyborach o oddanie na mnie głosu.

W wyborach samorządowych 21 października 2018 r. kandyduje do Rady Powiatu Sanockiego w okręgu wyborczym nr 3 (Miasto Sanok). Jestem kandydatem niezrzeszonym. Znajduje się na liście kandydatów zgłoszonej przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem. Kandydat numer 5.

Więcej informacji na wojcieszak.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *