ŻYCIE SYSTEMU

Satyryczny komentarz do życia Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego (SPRM) w postaci galerii. W rolach głównych występują zabawki mojego syna. Wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest niezamierzone i przypadkowe. Czołówka:

Pacjent Systemu
Pacjent Systemu

Pacjent – główne ogniwo systemu. Krnąbrny oraz zły pacjent domaga się swoich praw. Jest wyczerpany życiem. Jest też na rozdrożu. To postać niejednoznaczna. Czy inni bohaterowie systemu mu pomogą…?

Kozak Systemu
Łukasz System

Łukasz System – to ratownik medyczny. Wybitna jednostka w SPRM. Nie wyprowadza z błędu pacjentów kiedy mówią do niego „panie doktorze”. Życie ludzkie jest dla niego najważniejsze cała reszta to tylko dodatek do ciężkiej pracy w Systemie. Łukasz lubi wyzwania. Nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia. Jego pacjenci mają dużo szczęścia… Stan cywilny: kawaler.

Marcin Fatalista
Marcin Fatalista

Marcin Fatalista – ratownik – kierowca. To dobroduszny pyknik, towarzysz Łukasza. Bierze życie takim jakie jest. Stara się nie dorabiać ideologii do swojej pracy. Często musi sprowadzać Łukasza na ziemię.  Ojciec czworga dzieci.

pan_prokuratorPan Prokurator – to ciemna strona mocy prawnej. Jest w komitywie z pacjentem. Nie dostrzega niuansów ratownictwa medycznego. Jego dewiza to: „zawsze jest ktoś winny”. Ciągle szuka „haki” na Łukasza i Marcina. Chce dowieść że ratownicy to „źli ludzie”.

Zapraszam do oglądania galerii, w której główni bohaterowie będą znajdować się w różnych paradoksalnych sytuacjach jakie można spotkać w codziennym życiu SPRM.

Galeria „Życie Systemu”

2 komentarze do “ŻYCIE SYSTEMU”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.