III Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

IIIkongres
Już w październiku br, w Krakowie, odbędzie się III Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych.

Wierzymy, że będzie on kolejną okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu medycyny ratunkowej oraz wymiany doświadczeń i własnych spostrzeżeń.

Wysoki poziom merytoryczny tegorocznego spotkania zapewni Komitet naukowy, złożony z największych autorytetów różnych dziedzin medycyny.

W programie Kongresu znajdują się zarówno najważniejsze tematy z zakresu medycyny ratunkowej: stany zagrożenia życia pochodzenia wewnętrznego, ratownictwo taktyczne, jak i prawo medyczne oraz psychologia i interwencja kryzysowa w opiece przedszpitalnej. Nie zabraknie również ciekawych prezentacji dotyczących urazów ciśnieniowych, problematyki zdarzeń masowych, stanów zagrożenia życia w pediatrii oraz przedstawienia doświadczeń międzynarodowych w akcjach humanitarnych i dysponowaniu zespołami ratownictwa medycznego.

W tym roku nowością będą warsztaty praktyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik symulacji medycznej., które prowadzą najlepsi instruktorzy z zakresu ratownictwa taktycznego oraz położnictwa i ginekologii

Gorąco zachęcamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu zarówno ratowników medycznych, jak i przedstawicieli innych środowisk medycznych – lekarzy, pielęgniarki i położne, a także studentów kierunków medycznych.

Do zobaczenia w Krakowie!

Strona III Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.