Grafik dyżurów ratownika

Aladtec
Aladtec

Najmniej problemów z grafikiem mają Ci co siedzą w pracy 500 godzin miesięcznie bo z pracy nie wychodzą. Są jednak tacy co siedzą zaledwie 250 godzin.

Jak często zmienia się wam grafik w ciągu miesiąca? Siedem razy…? Wkurza was kilka wersji grafiku na telefonie? Pomyliliście się kiedyś i przyszliście na dyżur którego nie było, albo nie wyszliście na wasz dyżur bo nie było zamiany na waszym grafiku? Ciekawe rozwiązanie proponuje aplikacja Aladtec. W prawdzie pojawiały się już takie rozbudowane kombajny jak SharePoint Microsoftu jednak Aladtec jest centralnie dedykowany dla ratowników. Poniżej laurka z strony promującej rozwiązania powyższych problemów w EMS:

Grafik online to tylko początek

Zarządzanie pracownikami w ciągle zmieniającym się wielopoziomowym grafikiem dyżurów i szkoleń może być wielkim problemem. Wynalezienie systemu grafików online, które działają tak jak sobie je ułożysz jest tylko częścią rozwiązania, ale to tylko początek.

W idealnym świecie system grafików online mógłby być dostępny dla każdego pracownika i każdego pracodawcy bez względu na miejsce i czas. To jednoczesna integracja bazy danych z skonfigurowanym członkiem bazy, konfigurowalny układ form, przechowywania dokumentów i różnych narzędzi komunikacyjnych pozwalających zaoszczędzić czas. System pozwoli pracownikom zobaczyć ich harmonogram, zapisać się na wolne dyżury, handlować dyżurami ( 🙂 )składać formularze urlopowe i inne… wszystko w czasie rzeczywistym. Pozwoli to automatycznie zmniejszyć ryzyko błędów w procesie zarządzania siłą roboczą.

Ten idealny świat jest tu i teraz. Rozwiązaniem jest Aladtec.

http://www.aladtec.com/

W naszych nieporadnych SWD można znaleźć relikty takiego zarządzania, ale jest to o wiele mniej funkcjonalne i interaktywne niż w powyższej aplikacji.

2 komentarze do “Grafik dyżurów ratownika”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.